Wywalczyły udział w zawodach powiatowych!

1

Dnia 15.10.2019 roku, przy SP-8 w Oświęcimiu zostały rozegrane Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Unihokeju dziewcząt. Do turnieju przystąpiły trzy drużyny reprezentujące kolejno: SP-1, SP-5, SP-11. Drużyna dziewcząt wystąpiła w składzie: Oliwia Kobiałka, Zuzanna Pactwa, Wiktoria Szczerbowska, Justyna Żyła, Aleksandra Langner, Roksana Polak, Katarzyna Pietrańska, Paula Kasia, Zuzanna Pacocha. Turniej rozgrywano systemem każdy z każdym. Wyniki uzyskane przez drużynę dziewcząt w turnieju:

  • SP-11 – SP-5 4:1, bramki: Zuzanna Pactwa, Justyna Żyła, Roksana Polak, Zuzanna Pacocha;
  • SP-11 – SP-1 4:0, bramki: Aleksandra Langner, 3-Justyna Żyła.

W Miejskich Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Unihokeju dziewczyny wywalczyły I miejsce, uzyskując możliwość występu w rozgrywkach powiatowych. Dziękujemy naszym reprezentantkom za wspaniałą postawę w zawodach miejskich.