Zakończenie karnawału!

streamer-3099605_640

Wielkimi krokami zbliżają się ferie, czas zasłużonego i wyczekiwanego odpoczynku. Wpisując się w ten czas radosnego oczekiwania Samorząd Uczniowski w nadchodzącym tygodniu zaplanował 3 przedsięwzięcia:

- 7 lutego w godzinach od 17-19 odbędzie się karnawałowa dyskoteka szkolna (jeśli jeszcze są chętni uczniowie, to prosimy o dostarczenie zgód do wtorku),

- 6 i 7 lutego organizowana będzie Poczta Walentynkowa (na długich przerwach przewodnicząca szkoły będzie zbierała listy i kartki, walentynkowe – nie zapomnijcie napisać do kogo mamy je dostarczyć)

- 8 lutego Amorki będą dostarczały listy i kartki walentynkowe adresatom,

- 9 lutego zaplanowaliśmy klasowe spotkania z grami planszowymi. Klasy 4-8 ( poza 4b i 5b) na 4 i 5 lekcji będą mogły zagrać w kary, szachy, warcaby, planszówki, pobawić się w Mafię lub inną grę integrującą klasę. Klasy 4b i 5b taką możliwość będą miały na swoich dwóch ostatnich lekcjach. Nie zapomnijcie o zabraniu gier do szkoły!!!

Pamiętajcie również, że do do czwartku zbieramy pieniądze na rodzinne domy dziecka, w ramach akcji Góra Grosza!