Witaj szkoło!

69592638_476931353090010_1966580213902999552_n

Wakacyjny czas niestety dobiegł końca. 2 września 2019 r. rozpoczął się w Jedenastce już jubileuszowy pięćdziesiąty rok szkolny. Miał dwie odsłony, o godz. 9:00 z wychowawcami i dyrekcją spotkali się uczniowie klas starszych, a o 10:30 – klas pierwszych. Podczas spotkań pani dyrektor, Aleksandra Krawczyk serdecznie przywitała uczniów, nauczycieli i rodziców. Wszystkim życzyła udanego roku szkolnego 2019/20, uczniom – wielu sukcesów i wzajemnej życzliwości, zaufania, aby przebywanie w naszej szkole sprawiało im dużo przyjemności, nauczycielom niegasnącego zapału, dużo cierpliwości, sił w pokonywaniu trudności i satysfakcji ze współpracy z uczniami, rodzicom – by nowy rok szkolny przyniósł wiele okazji do dumy i radości z osiągnięć dzieci.

O godz. 10:30 swój pierwszy rok szkolny rozpoczęli pierwszoklasiści. Uroczystość uświetniły dzieci z klas drugich, które zaprezentowały krótki program artystyczny. Następnie odbyło się najbardziej wyczekiwane przez pierwszaków wydarzenie – pasowanie na ucznia klasy pierwszej. Pani Dyrektor, dotykała każdego ucznia „zaczarowanym” ołówkiem w prawe ramię i wypowiadała zdanie : „Pasuję Cię na ucznia/uczennicę naszej szkoły”. Potem dzieci złożyły uroczyste ślubowanie. Na koniec wszyscy uczestnicy otrzymali drobne upominki. Pani dyrektor podziękowała zebranym za udział w uroczystości, a dzieci wraz z wychowawczyniami udały się do swoich klas.