Zwycięstwo naszej najmłodszej drużyny

mikrus

W niedzielę 13.03 nasza najmłodsza drużyna Mikrusów (kl IV i III) brała udział w turnieju hokeja na lodzie w Cieszynie, w którym oprócz naszych zawodników udział wzięły drużyny Luce Cieszyn, ŁKH Łódź, JKH Jastrzębie, GKS Katowice i Naprzód Janów. Zespoły zostały podzielone na dwie grupy, a naszymi przeciwnikami były drużyny z Cieszyna i Łodzi. W pierwszym meczu wygraliśmy z Cieszynem 6-1, a w drugim z ŁKH 11-2. W finale turnieju zmierzyliśmy się ze zwycięzcą drugiej grupy JKH Jastrzębie, po zaciętym meczu wygraliśmy 3-2 zdobywając tym samym I miejsce w stawce 6 drużyn. Klasę IV reprezentowali Małkow Jakub, Pindel Dominik, Gródek Daniel, Wiśniowski Szymon, Pietrańczyk Kacper, Barciak Igor, Migdał Paweł, Staniecko Jakub i Socha Maja, klasę III Fornagiel Piotr, Piekarski Kacper, Zajas Patryk,  i przyszli uczniowie klasy IV Oliwier Małkow, Grudnik Arek i Wyrobiec Dawid