Dawna biblioteka w nowej odsłonie

Digimax A50 / KENOX Q2

Zmiana lokalizacji biblioteki przyczyniła się do powstania zupełnie nowego, odmienionego miejsca, przyjaznego uczniom i nauczycielom a ogłoszenie konkursu czytelniczego na jej nazwę zaowocowało powstaniem „Zakątka wiedzy”.

„Zakątek wiedzy” jest bardzo ważnym miejscem popularyzacji czytelnictwa i rozwoju kultury informacyjnej uczniów. Wspomaga realizację programów nauczania i wychowania, edukację kulturalną i informacyjną uczniów, służy doskonaleniu nauczycieli i rodziców.

Biblioteka znajduje się w przestronnej sali na 1 piętrze. Oprócz wypożyczalni, oferuje także miejsca do samodzielnej pracy uczniów. Uczniowie klas starszych mogą brać czynny udział w pracy biblioteki, wstępując do aktywu bibliotecznego „Mądre Sowy SP 11”, a młodsi uczestniczyć w zajęciach kółka czytelniczego „Podróże po literaturze”.

Godziny otwarcia biblioteki

Pon. 7.45-13.45

Wt. 8.30-14.30

Śr. 8.30-14.30

Czw. 10.00-14.00

Pt 7.45-12.45

 

Kółko czytelnicze „Podróże po literaturze” dla kl.1-3 – pon. 12.45

Spotkania aktywu bibliotecznego – środa 12.30

 

 Galeria zdjęć