Już są!!!!!!!!!!!Nowości w naszej bibliotece!

nowosci-8

Hurrra! Wreszcie nadszedł długo wyczekiwany przez uczniów moment! Z nieskrywaną radością mogę zakomunikować, że w dniu dzisiejszym dotarły do naszej biblioteki, książki zakupione w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Uwierzcie mi, cieszyłam się jak dziecko, kiedy pan Adam ipPan Marcin – za co bardzo im dziękuję- wnosili do biblioteki kartony z książkami. Było ich aż 8. W każdym z nich książki, długo oczekiwane przez czytelników. Myślę, że wśród nich każdy znajdzie coś dla siebie. Są książki przygodowe dla miłośników detektywistycznych zagadek, o miłości dla dziewcząt i nie tylko, fantastyczne i takie z pogranicza fantasy, przyrodnicze i dla miłośników różnych zwierząt.  Kilka książek zadowoli miłośników piłki nożnej. Dla dzieci młodszych są książeczki o zróżnicowanym poziomie trudności w czytaniu oraz dla tych, którzy tę umiejętność dobrze opanowali. Są też takie książki mówiące o problemach otaczającego nas świata, mówiące o problemach dzieci i młodzieży oraz takie, które można wykorzystać w biblio- i bajkoterapii. Zapraszam do biblioteki i do czytania, ale…… musicie dać mi czas na ich opracowanie i oprawienie, aby wam służyły jak najdłużej.

Agnieszka Pomietlak

Galeria zdjęć