Kacper Lachowicz w SP 11

Kacper Lachowicz (9)

15 marca w naszej szkole gościliśmy trenera koszykówki – p. Kacpra Lachowicza. Kiedy go zobaczyłyśmy, wiedziałyśmy, że będzie to niezwykłe spotkanie. Pan Kacper przekonywał nas, że w życiu warto robić to, co się kocha. Opowiadał też, że koszykówka to jego pasja i sposób na życie. Pokazywał nam trudne „sztuczki” z piłką. Byłyśmy pod wrażeniem jego umiejętności. Na zadawane pytania, jak to robi, odpowiadał, że kluczem do jakiegokolwiek sukcesu jest cierpliwość i wytrwałość. Niektórzy uczniowie mieli nawet szansę spróbować wcześniej przedstawionych „sztuczek” z piłką koszykową. Po spotkaniu można było otrzymać nalepkę z autografem albo zrobić zdjęcie.

Spotkanie było bardzo wartościowe i fascynujące. Nauczyłyśmy się, że warto uparcie dążyć do celu, a najważniejsze nigdy się nie poddawać. Zapewne wielu uczniów zapamięta to spotkanie, nam słowa p. Kacpra zapadły głęboko w pamięć.

 

Opowiadały: Anna Walancik i Aleksandra Żak

Galeria zdjęć