Kolejne sukcesy w unihokeju

Dnia 09.11.2022 roku, w hali miejskiej w Oświęcimiu zostały rozegrane Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w unihokeju dziewcząt i chłopców. Do turnieju przystąpiły cztery drużyny dziewcząt i chłopców: SP-1, SP-4, SP-8, SP-11. Mecze rozgrywano systemem każdy z każdym. Drużyna dziewczyn wystąpiła w składzie: Jagoda Łakomy, Martyna Maksajda, Izabella Glandys, Natalia Baran, Natalia Macuda, Sonia Syryńska-Giro, Oliwia Suślik, Julia Marchewka, Oliwia Smółkowska, Lena Czarny, Alicja Kostecka. Drużyna chłopców wystąpiła w składzie: Kajetan Domalewski, Jan Połącarz, Jakub Zajas, Yuli Shyshliuk, Marcin Stachura, Marcel Maciejczyk, Wiktor Dziędziel, Dominik Szewczyk.

W Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej drużyna dziewczyn zajęła III miejsce a drużyna chłopców II miejsce. Dziękujemy naszym drużynom za osiągnięty wynik.

20221109_144741  20221109_130143