Oferta sanatoryjna Uzdrowiska Rabka

ogłoszenie dla rodzica

Zespół Sanatoriów Uzdrowiskowych w Rabce-Zdroju oraz Sanatorium Goczałkowice-Zdrój zaprasza  uczniów  Państwa szkoły do udziału w turnusie rehabilitacyjnym-schorzenia dróg oddechowych, schorzenia ruchu. Z oferty może skorzystać każde dziecko pomiędzy 3 a 18 rokiem życia ubezpieczone w Narodowym Funduszu Zdrowia mające częste problemy zdrowotne (grypa, przeziębienia, zapalenie oskrzeli ,płuc, wady postawy, otyłość, alergie, astmy).

Oferta obejmuje dostarczenie wniosków do rozpatrzenia przez Narodowy Fundusz Zdrowia, transport dzieci do Sanatorium w Rabce lub Goczałkowicach i z Sanatorium, opiekę pielęgniarską  w czasie transportu dzieci.

Koszt oferty to kwota : 340 zł.

ZE WZGLĘDU NA PANUJĄCĄ PANDEMIĘ „COVID19” ZMIENIAMY DOTYCHCZASOWĄ FORMUŁE SPOTKAŃ I SPOSOBU PRZYGOTOWANIA WNIOSKÓW-BADAŃ LEKARSKICH.

NIE BĘDĄ ORGANIZOWANE SPOTKANIA INFORMACYJNE  NA TERENIE SZKÓŁ.ZAPISY BĘDĄ REALIZOWANE TYLKO TELEFONICZNIE A PRZEDSTAWICIEL NASZEJ FIRMY-PO WCZEŚNIEJSZYM UMÓWIENIU DATY DOTRZE DO PAŃSTWA INDYWIDUALNIE I PRZYGOTUJE WNIOSEK DO NFZ

Pobyt sanatoryjny obejmuje: zakwaterowanie i wyżywienie dzieci w budynkach sanatorium, naukę w szkole przy sanatorium na czas trwania turnusu, opiekę lekarską, pielęgniarską oraz pedagogiczną (pozalekcyjną). Pobyt dzieci w Sanatorium trwa 27 dni  i jest refundowany w całości  przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

ZAPISY  -przedstawiciel handlowy: Jastrzębski Robert    Tel kom 694 840 574

UWAGA:Szkoła nie jest organizatorem turnusu-umożliwia tylko kontakt z rodzicami.

Najbliższe terminy wyjazdu: listopad,styczeń,luty-Rabka Zdrój oraz Goczałkowice .