Sukces na zawodach unihokeja

Dnia 07.11.2021 roku, w hali miejskiej w Oświęcimiu zostały rozegrane Miejskie Igrzyska Dzieci unihokeju dziewcząt i chłopców. Do turnieju przystąpiły cztery drużyny dziewcząt: SP-4, SP-7, SP-8, SP-11 pięć drużyn chłopców: SP-1, SP-4, SP-7, SP-8, SP-11. Mecze rozgrywano systemem każdy z każdym. Drużyna dziewczyn wystąpiła w składzie: Lena Januszyk, Maja Walkowicz, Julia Szymeczko, Maja Socha, Natalia Malińska, Michalina Langner, Nadia Sibik, Oliwia Kosiec, Oliwia Firszt, Nicola Olejarz, Marcelina Ordecka. Drużyna chłopców wystąpiła w składzie: Szymon Krzemień, Bartosz Kupiec, Gabriel Jurkiewicz, Alan Bugański, Adam Pasternak, Jakub Zabagło, Mykhailo Starytskyi, Marcin Wanat, Szymon Więcek, Szymon Wiśniowski, Artur Poliakov.

Miejskich Igrzyskach Dzieci nasze obie reprezentacje zajęły I miejsca, awansując tym samym do zawodów powiatowych. Dziękujemy naszym drużynom za osiągnięty wynik.

20221107_145804  20221107_134057