Magdalena Tarasek Finalistką Małopolskiego Konkursu Biologicznego

bouquet-142876_640

Z dumą informujemy, że uczennica naszej szkoły, Magdalena Tarasek została Finalistką Małopolskiego Konkursu Biologicznego dla uczniów szkół podstawowych. Konkurs był organizowany przez Małopolskie Kuratorium Oświaty w Krakowie i składał się z trzech etapów: szkolnego, rejonowego i wojewódzkiego. Zakres wymaganych wiadomości i umiejętności znacząco wykraczał poza podstawę programową szkoły podstawowej. W konkursie brały udział tysiące  uczniów z całego województwa. Magdalena Tarasek odniosła sukces, zapewniając sobie przywileje przy rekrutacji do szkoły ponadpodstawowej oraz wspaniale reprezentowała naszą szkołę, w której nauczyciele potrafią rozwijać w podopiecznych talenty i zainteresowania oraz motywować do ciężkiej i wytężonej pracy. Cieszymy się, że mamy taką zdolną i pracowitą uczennicę, ale też, że potrafimy szlifować diamenty, które umiejętnie rozwijają się pod okiem naszych nauczycieli. Biologiczny talent Magdaleny Tarasek jest tego doskonałym dowodem i przyczynia się do budowania prestiżu naszej szkoły w środowisku.                                                                                            Gratulujemy Madziu i życzymy dalszych sukcesów !