“Mały Odkrywca” zawitał do Radia Oświęcim

radio

W związku z tym, że były to ostatnie w tym roku szkolnym zajęcia, postanowiliśmy wyjść poza mury biblioteki, aby “odkryć” coś nowego. Tym razem zawitaliśmy do Radia Oświęcim mającego swoja siedzibę w Galerii Książki, a wszystko to dzięki uprzejmości pracujących tam dziennikarzy. Wizyta była bardzo ekscytująca. Oprócz tego, że poznaliśmy specyfikę pracy dziennikarzy radiowych, mieliśmy niepowtarzalną okazję porozmawiać na żywo. Cała relacja z naszej wizyty transmitowana była na antenie radia. Dzieci opowiadały o tym, czego dowiedziały się podczas zajęć z cyklu “Mały Odkrywca”, a potem mogły pozdrawiać na antenie swoją rodzinę i przyjaciół. Wszyscy świetnie się bawiliśmy! Cała audycja będzie dostępna w archiwum radiowym. Szczególne podziękowania kieruję do Pani Małgorzaty Witkowskiej-Szojdy, dzięki której nasza wizyta w radiu była możliwa.

A. Pomietlak