Miejskie Igrzyska Dzieci w Tenisie Stołowym

Tenis stołowy (16)

Dnia 14.11.2017 roku, w Szkole Podstawowej nr 4 w Oświęcimiu zostały rozegrane Miejskie Igrzyska Dzieci w Tenisie Stołowym dziewcząt. Do zawodów przystąpiły zawodniczki szkół: SP-4, SP-8, SP-11, SP-1. Naszą szkołę reprezentowały: Justyna Żyła, Joanna Jackowska, Karolina Kuźniar.  Zawody rozegrano indywidualnie oraz drużynowo. W turnieju indywidualnym najwyżej sklasyfikowana została Joanna Jackowska która, zajęła ostatecznie IV miejsce, natomiast drużynowo nasza reprezentacja zajęła III miejsce. Serdecznie gratulujemy.

W tym samym dniu w naszej szkole rozegrane zostały Miejskie Igrzyska Dzieci w Tenisie Stołowym chłopców . W zawodach wzięli udział uczniowie z SP-4, SP-8, SP-11, SP-1. SP 9.Nasza szkołę reprezentowali : Bartosz Klaja, Michał Bartel, Kacper Antoszewski, Tymoteusz Lechowicz.

Galeria zdjęć