Święto Niepodległości

dav

9 listopada uczciliśmy w naszej szkole Święto Niepodległości. Wcześniej, klasy 4-7 przygotowywały się do tej uroczystości opracowując plakaty, redagując wspólnie alfabet współczesnego patrioty czy też przygotowując biało-czerwone emblematy wyróżniające całą klasę. Trzeba podkreślić, że szczególnie alfabety zostały wykonane starannie i pomysłowo.

Podczas uroczystości połączyliśmy naukę, rywalizację i dobrą zabawę. Różnorodne konkursy pozwoliły zaprezentować wiedzę z różnych dziedzin, a piosenki patriotyczne zaśpiewane przez całą społeczność szkolną podkreśliły wyjątkową atmosferę tego dnia.

Uczniowie przekonali się, że bogata wiedza, dobre chęci, czysta radość to dary, które mogą ofiarować swojej ojczyźnie i w ten sposób okazać swój patriotyzm. Każdego dnia, nie tylko od święta…

Galeria zdjęć