Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Nożnej

Igrzyska w Mini piłce (8)

Dnia 08.05.2017 roku, na stadionie MOSIR-u Oświęcim zostały rozegrane Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Nożnej chłopców. Do turnieju przystąpiło pięć drużyn reprezentujących kolejno: SP-1, SP-5, SP-9, SP-11, ZS-1. Naszą szkołę reprezentowali:  Nidecki Damian, Grubka Damian, Kotara Sebastian, Pniak Tomasz, Płonka Michał, Wilk Daniel, Osiełkiewicz Patryk. W turniej rozegrano spotkania systemem każdy z każdym. Wyniki uzyskane w kolejno rozegranych meczach przez naszą drużynę:

  • SP-11 – SP-1 3:1, bramki: SebastianKotara, DanielWilk, Patryk Osiełkiewicz.
  • SP-11 – SP-5 0:0,
  • SP-11 – SP-9 1:0, bramki: Damian Grubka
  • SP-11 – ZS-1 3:1, bramki: DamianGrubka, Sebastian Kotara, Daniel Wilk.

W Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Nożnej chłopcy wywalczyli ostatecznie II  miejsce, ustępując jedynie drużynie SP-5 gorszym stosunkiem zdobytych bramek w rozgrywanych spotkaniach. Dziękujemy naszym reprezentantom za wspaniałą postawę w zawodach miejskich.

Galeria zdjęć