Noc bibliotek 2019

IMG_20191213_204604

W magiczną, grudniową noc, kilkanaście uczennic naszej szkoły, punktualnie o 19.30 zebrało się aby przeżyć niezapomnianą nockę w bibliotece. Hasło tegorocznej nocki brzmiało “Znajdźmy wspólny język”. Dlatego też, uczestniczki podzielone zostały na 4 drużyny zróżnicowane pod względem wieku. Drużynie przewodziła liderka. Po wspólnej kolacji, drużyny rozpoczęły zmagania z przygotowanymi na ten cel zadaniami. W myśl hasła oraz zbliżających się świat, zadania dotyczyły tradycji związanych z Bożym Narodzeniem. Po wysiłku intelektualnym przyszedł czas na zmagania sportowe. Dziewczęta musiały pokonać tor przeszkód i sprawdzić się  w różnych ćwiczeniach. Oczywiście punkty za każdą konkurencję przypadały całej drużynie. Aby wyciszyć emocje przed snem, ostatnie zadanie jakie stało przed każdą drużyną to dekoracja choinkowej bombki. Mimo, ze liczyła się rywalizacja, to najważniejsza była wspaniała, wspólna zabawa. Po wieczornej toalecie, uczestniczki udały się na zasłużony odpoczynek. Noc była jednak dla wszystkich zbyt krótka.

Galeria zdjęć