Nocka w szkole 2018

17

Jedenastkę od innych wolę, bo mamy tu nockę w szkole.

Pod takim hasłem kolejny rocznik czwartoklasistów naszej szkoły spędził nockę w szkole. W tym roku noc w szkole spędzili uczniowie klas 4b i4c. Celem imprezy było pokazanie szkoły od innej, mniej oficjalnej strony, ale także integracja klas. Nauczycielom zależało, aby uczniowie polubili swoją szkołę i chętnie do niej przychodzili. Uczniowie jednoczyli się przy wspólnych zadaniach, nie tylko w obrębie swoich klas. Zabawy były tak pomyślane i zaplanowane, by pokazać dzieciom, że najbardziej owocna i najważniejsza jest współpraca i konstruktywne działanie wszystkich członków poszczególnych klas. Przy szybkim podejmowaniu takich decyzji znikają wszelkie bariery czy nawet antypatie. Aby wykonać zadanie konieczna jest współpraca. Więzi rodzą się same. W ramach Kampanii Społecznej ,,NO PROMIL NO PROBLEM’’ uczniowie wykonali wspólne plakaty. W tym roku wielką radością była dla dzieci dyskoteka zorganizowana, jako ukoronowanie wspólnych zabaw. Uczniowie bardzo lubią „Nocki w szkole”. Mamy też informacje zwrotne od rodziców naszych uczniów, że impreza bardzo im się podobała, a dzieci mile ją wspominają.

Galeria zdjęć