Plakat na Dzień Życzliwości – wyniki konkursu

podziekowania

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom za udział w konkursie plastycznym pt. „PLAKAT NA DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI”, organizowanym przez MOWP. Do konkursu zostało zgłoszonych ponad 30 prac z naszej szkoły. Każda z nich jest piękna, oryginalna i wartościowa. Wszystkie niosą cenne przesłanie – bądźmy życzliwi każdego dnia, pomagajmy sobie – a świat będzie lepszym miejscem do życia. Z naszej szkoły nagrody otrzymali:

Kl.1 – 3:

Karol Palka, Oskar Kliś

Kl. 4 – 8:

Gabriela Mitko, Kaja Kaspera, Nela Korwin, Wiktoria Giza, Maja Socha, Julia Oczkowska, Lena Czarny

Prace nagrodzonych uczniów  będzie  można podziwiać już w najbliższą sobotę, 18 listopada br., podczas 9. Charytatywnego Meczu Hokejowego rozgrywanego  pomiędzy drużynami MOWP-HRAP na lodowisku w Oświęcimiu.

Serdecznie gratulujemy wszystkim  laureatom konkursu i życzymy dalszych sukcesów.