Szkolne obchody 11 listopada

1

Uczniowie naszej szkoły w sposób szczególny uczcili wspólnie kolejną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. 9 listopada klasy 4-8 uczestniczyli w akademii, którą z tej okazji przygotowały klasy 5. Po części oficjalnej nastąpiła krótka inscenizacja, podczas której uczniowie mieli możliwość przypomnieć sobie ważne wydarzenia w historii naszej Ojczyzny. Każda klasa miała także przygotować mapę Polski z charakterystycznymi symbolami miast. Uroczystość uświetnił występ szkolnego chóru i wspólne śpiewanie znanych pieśni patriotycznych. Klasy 1-3 obchody tego podniosłego święta uczciły akademią 10 listopada. Biało-czerwone goździki, wspólny śpiew i ważne historyczne fakty pomogły najmłodszym uczniom zrozumieć podniosłość tego ważnego dla Polski święta. Szkolnej delegacji nie zabrakło również podczas miejskich uroczystości w dniu 11 listopada.

Galeria zdjęć