Rajdowa Majówka już za nami! Impreza współfinansowana przez Miasto Oświęcim!

Rowerowa majówka (34)

Ach co to był za dzień! Wspaniała pogoda, słońce na niebie, uśmiechy na twarzach, uczestnicy zwarci i gotowi. Punkt 9.00 dzieciaki wystartowały w pełnej obstawie policji, karetki, serwisu rowerowego, zabezpieczenia technicznego i oczywiście pod czujnym okiem Rodziców i nauczycieli. Uczestnicy pokonali trasę o długości 21 kilometrów, by już na mecie cieszyć się kolejnymi atrakcjami. Podczas pikniku zorganizowanego na terenie szkoły nasi goście mogli posilić się grillowanymi pysznie wypieczonymi kiełbaskami, grochówką szkolnej roboty , kanapkami przygotowanymi przez uczennice szkoły gastronomicznej, na deser przekąsić wyśmienite ciasto pieczone przez Mamy naszych uczniów i wypić kawę lub herbatkę. Dzieciaki również porwał wir szalonych  atrakcji : nauczyciele malowali  buźki, kadra oraz uczennice ze szkoły fryzjerstwa czesały wymyślne fryzury, Rodzice i nauczyciele wyczarowywali magiczne kształty z balonów, pani bibliotekarka wysyłała w trudy książkowego toru przeszkód, a wychowawcy świetlicy zapraszali do logicznych łamigłówek. Dużym zainteresowaniem dzieci cieszyły się oczywiście dmuchane zjeżdżalnie i słodkie przekąski – była wata cukrowa i popcorn. Na scenie przez cały czas grał dla nas fantastyczny zespół Level, wystąpiły również wspaniałe dzieciaki w pokazie szkolnych Młodych Talentów, a tuż przed rozdaniem cennych nagród wielką niespodzianką okazał się taneczny występ nauczycieli, do którego zostali zaproszeni wszyscy uczestnicy szkolnego pikniku. No i na koniec nagrody! Ach! Wiele emocji, mnogość nagród , tyle radości!
A to wszystko dzięki naszym licznym sponsorom w tym Miastu Oświęcim, które współfinansowały całą imprezę, Rodzicom, dzieciakom, pracownikom szkoły. Wszystkim serdecznie dziękujemy. Mamy nadzieję na spotkanie za rok!

Galeria zdjęć