Rekolekcje

1-rekolekcje

Kl.  IV-VI

W dniach 18 – 20 marca 2015r. w Parafii pw. Św. M. M. Kolbe odbędą się rekolekcje wielkopostne dla dzieci i młodzieży. W związku z powyższym w tych dniach ulegnie zmianie organizacja pracy szkoły.

Zajęcia będą odbywać się każdego dnia w godzinach 7:45 – 12:15 ( w tym rekolekcje w Kościele – na rekolekcje dzieci udają się pod opieką nauczycieli).

Zbiórka punktualnie o godzinie 7:45 przy Szkole.

W czasie zajęć szkolnych dla dzieci organizujemy: konkursy plastyczne, konkurs wiedzy „Mali uczą świętości”, projekcję filmu edukacyjnego „Spotkanie ze Słowem” oraz spotkanie z Gościem.

Dla dzieci dojeżdżających, autobusy szkolne będą kursowały: rano bez zmian a odwóz do domu o godz. 12:15 .

Kl I-III

Zajęcia będą odbywać się każdego dnia w godzinach 8:00 – 12:15   ( w tym rekolekcje w Kościele – na rekolekcje dzieci udają się pod opieką nauczycieli).