Szkolny konkurs recytatorski klas 1-3

IMG_20220531_085714

Rok 2022 został ogłoszony m.in. Rokiem Marii Konopnickiej. Z tej okazji biblioteka szkolna zorganizowała konkurs recytatorski poezji dla dzieci tej poetki. Wybrane utwory dotyczyły piękna otaczającej nas przyrody. Każda klasa wytypowała swoich przedstawicieli po wcześniejszych eliminacjach. Dzieci zaprezentowały się z jak najlepszej strony, a jury w składzie Pani Magdalena Kopala – nauczyciel języka polskiego oraz Barbara Szal – wychowawca świetlicy, miały ciężki wybór z wyłonieniem zwycięzców. Po burzliwej dyskusji jury postanowiło przyznać następujące nagrody:

I miejsce Blance Ławczys  kl. 1b

II miejsce Ivan Zhdan kl. 2a

III miejsce Laura Jankowska kl. 3b

Wyróżnienia otrzymali: Jakub Żurek kl. 1a oraz Aleksandra Pomietlak kl. 2a

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy odwagi i życzymy dalszych sukcesów.

Galeria zdjęć