Tydzień zwierząt 24-28 października

Zapraszamy uczniów klas IV, V i VI do udziału w Tygodniu Zwierząt:

24 X (poniedziałek) – Konkurs dla klas IV i V pt. “Czy znasz to zwierzę” (wezmą w nim udział 2 osoby z każdej klasy IV i V)

25 X (wtorek) – Wystawa zdjęć uczniów pt. “Moje ulubione zwierzątko” (prace autorskie, w formie papierowej i elektronicznej np. na pendrivie składamy do nauczycie przyrody, do poniedziałku 24 X). Najlepsze zdjęcia zostaną nagrodzone.

26 X (środa) – Prezentacja zwierząt (uczniowie, którzy w tym dniu chcą przynieść zwierzątko do szkoły, zgłaszają się do nauczycieli przyrody do dnia 21 X (piątek) w celu otrzymania zgody)

27 X (czwartek) Finał konkursu pt. “Rozpoznawanie odgłosów zwierząt” (od poniedziałku do środy na lekcjach przyrody będą eliminacje klasowe dla wszystkich uczniów klas IV, V i VI, najlepsza osoba z każdej klasy weźmie udział w finale)

28 X (piątek) Podsumowanie Tygodnia Zwierząt, ogłoszenie wyników konkursów.

Przez cały tydzień będziemy zbierać koce, ręczniki i zabawki dla zwierząt ze schroniska na Kamieńcu – w ich imieniu serdecznie dziękujemy wszystkim ofiarodawcom