Złoto w Mikołajkowym Turnieju Mini Siatkówki „dwójek” w Kłodzku!

W sobotę i niedzielę – 2013.12.07-08, odbył się Ogólnopolski – Mikołajkowy Turniej Mini Siatkówki w kategorii „dwójek”, „trójek” i „czwórek”. Gospodarzem zawodów był Miejski, Młodzieżowy Klub Sportowy MMKS Kłodzko. W każdej kategorii do rywalizacji przystąpiło osiem zespołów z południowo-zachodniej Polski. Najdalej miała grupa z zaśnieżonego Szczecina – mimo to szczęśliwie i na czas dotarła na zawody.

W kategorii „dwójek” uczennice naszej szkoły, startujące w barwach klubu UKS Setbol Oświęcim wystąpiły w składzie: Izabela Grześko, Natalia Jackowska i Oliwia Kłys. Do rozegrania było siedem spotkań, w systemie „każdy z każdym”, do 25 punktów. W sobotę rozegrano cztery mecze, a w niedzielę pozostałe trzy. Nasze reprezentantki wygrały wszystkie mecze i z kompletem zwycięstw ukończyły zawody na I miejscu. Dodatkowo nagrodę dla najlepszej zawodniczki w kategorii „dwójek” zdobyła Izabela Grześko.

Gratulacje dla całej ekipy! Zdobyte doświadczenia na pewno zaprocentują w przyszłości.