Zwrot książek i podręczników! Aktualizacja

ogłoszenie dla rodzica

W związku z sytuacją sanitarno-epidemiologiczną w Polsce oraz mając na względzie bezpieczeństwo uczniów, rodziców i nauczycieli, za kilka dni rozpocznie się proces zwrotu książek i podręczników do biblioteki szkolnej. Szczegółowe procedury i harmonogram znajduje się poniżej.

Procedury zwrotów książek i podręczników

Harmonogram

Już prosi się uczniów oraz rodziców i opiekunów o przygotowanie do tej procedury. Szczegółowy wykaz podręczników znajduje się w Szkolny zestaw podręczników na rok szkolny 2019, (oddajemy bez podręcznika do religii) . Będą przyjmowane tylko całe komplety. Podręczniki zniszczone i zagubione należy odkupić. Uprzejmie prosimy o przejrzenie biurek, szafek i półek w celu odszukania wszystkich wypożyczonych lektur i innej literatury w tym słowników. Książki te należy składać w specjalnym do tego celu przygotowanym kartonie obok sekretariatu w godzinach pracy szkoły. W celu uzyskania informacji o książkach do zwrotu proszę pisać poprzez Librus lub pocztę biblioteka@sp11oswiecim.pl.

Bardzo prosimy o sumienne podejście do tematu mając na uwadze bezpieczeństwo nas wszystkich.

Zwrot książek i podręczników4

Agnieszka Pomietlak